Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
ATRAS EDILIZIA
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51609508O
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Durres
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Aktivitet ne fushen e ndertimit ne pergjithesi ne te gjitha format duke perfshire tenderat e administrates publike dhe te privateve e ne vecanti, blerjen, shitjen, transformimin e terreneve te ndertimit dhe te ndertesave per tu rindertuar apo ristrukturuar , ndertimin e ndertesave civile, tregetare dhe/ose industriale;Kryerja e punimeve te restaurimit dhe te mirembajtjes se ndertesave dhe ambjenteve, sipermarrjen e tenderave nga administrata publike, shoqerite ose privatet, per ndertimin e ndertesave ose veprave te ngjashme, te interesit publik apo privat, te ndertesave per banim, ndertesave industriale, rrugeve, urave, ujesjellesve, kanalizimeve dhe veprave publike ne pergjithesi, Import – Eksport, tregetimi me shumice dhe me pakice i te gjitha produkteve per ndertimin, pra te nderlidhura me aktivitetin vetiak dhe ne vecanti materialet per ndertimin, Import – Eksport, tregetim pelleti si dhe te sobave me pellet,Import – Eksport, tregetim panelesh fotovoltaike,Prodhim dhe tregtim te energjise alternative,Tregtim me shumice e pakice, Import- Eksport te artikujve te ndryshem industriale, artikujve qeramike, hidrosanitare, elektrike, etj.Transport mallrash per vete dhe per te trete. Pėr tė vetmin qėllim tė arritjes sė objektit tė lartpėrmendur, shoqeria mund tė blejė interesa, aksione, pjesėmarrje tė kapitalit, nė shoqeri tė tjera, konsorciume ose kompani te cilat kane objekte te ngjashem apo analoge me te vetin dhe te kryeje te gjitha veprimet komerciale, industriale, financiare. Ne vecanti, shoqeria, mund te marre ne pronesi, uzufrukt ose qera, kompani ose dege kompanish qe operojne ne fushen e nje ose me shume prej veprimtarive te mesiperme. Gjithmone, pėr tė vetmin qėllim tė arritjes sė objektit tė lartpėrmendur, shoqeria mundet gjithashtu te jape garanci, garanci mbi kreditė dhe depozitat, le lere peng te mira dhe vlera te tundshme, te vendose garanci hipotekore mbi te mirat e patundshme dhe te tundshme te regjistruara, dhe te vendose ne pergjithesi cdo garanci te mundshme reale dhe personale. Te njejtat garanci mund te vihen dhe ne interes te subjekteve te lidhura me te nga raporte ekonomike ose pjesmarrje, me perjashtim te te tjereve.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
VIRGILIO DRAGO 100
Sektori ekonomik: ndertime investimesh publike dhe veprash arti- ura-autostrada
Administratorė: VIRGILIO DRAGO
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ATRAS EDILIZIA
ATRAS EDILIZIA
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!