Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
ARTAN TRANSBUS-02
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51609509A-Pezulluar
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Durres
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Transport udhetare brenda dhe jashte vendit, agjensi turistike etj.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Sektori ekonomik: transport-shperndarje-kargo-sherbime postare
Administratorė: Artan Hasa
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ARTAN TRANSBUS-02
ARTAN TRANSBUS-02
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!