Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
OOTB
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51610005L
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 1,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Konsulent, komisioner, agjent shitjesh ndermjetes, perfaqesues etj tregtim me shumice e pakice import, eksport ne teresi te mallrave industriale, ushqimore, pije alkoolike e freskuese, e pajisjeve teknologjike, pajisjeve elektronike, elektrike, materiale ndertimi, hidrosanitare; tregtim i paisjeve dhe artikujve mjekesore, produkteve farmaceutike dhe sistemeve perkates te menaxhimit qe lidhen me to, paisje per laboratore, produkte kimike dhe sherbimeve qe lejohen nga legjislacioni shqiptar ne fuqi; konsulence fmanciare, juridike; transaksione ne lidhje me pasurite e paluajtshme si (shitblerje, qira etj) tregtim gazi teknik, terapeutik, farmaceutik dhe gazrave te tjere ne pergjithesi; te leshoje garanci te cdo Hoji ne favor te te treteve, per detyrime dhe borxhe te tyre, qofte dhe kur nuk jane ortake; te marre pjese apo te likujdoje pjesemarrjen drejtepersedrejti ose indirekt, ne shoqeri te tjera te formuara ose qe jane duke u formuar ne Shqiperi apo jashte saj me objekt aktivitet te ngjashem apo te lidhur me te sajin, si dhe te realizoje koordinimin teknik, organizativ e financiar te shoqeqve te tjera; hapje dne\aktivitet si restorante, bare, hotele dhe resorte;
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Josip Stulac Radic 100
Sektori ekonomik: konsulenca-marketing-design-projektim-arkitekture-shtypshkronje-panaire
Administratorė: Josip Stulac Radic
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
OOTB
OOTB
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!