Ndryshimi i fundit: E Mėrkurė, 11 Dhjetor 2019
H. Demaj and Company
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51610014K
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 4
Fusha e veprimtarisė: Prodhimi dhe tregtimi me shumice dhe pakice i gureve te gelqeres, granileve te ndryshme, inerteve dhe blloqeve te betonit, import-eksport dhe tregti me shumice e pakice te materialeve te ndertimit, pajisjeve hidro-sanitare, artikujve industriale, ushqimore, bujqesore dhe blegtorale, elektrike dhe elektroshtepiake, konfeksione, makineri e pajisje, karburante dhe lubrifikante, transport mallrash e pasagjeresh, hapje restorantesh, hotele, mini e supermarket, etj. Prodhimi i mineraleve te grupit te katert, tregtimin e tyre me pakice dhe shumice, prodhimin e inerteve prej guri gelqerore dhe zhavorreve te lumit. Prodhimi i materialeve plasese dhe shperthyese per nxjerrjen e materialeve te gurit, grupit te katert vecanerisht te gurit gelqeror. Projektimin dhe ndertimin e ndertesave per banim si dhe tregtimin e tyre. Projektim dhe ndertim rrugesh, vepra te ndryshme industriale, ndertime ne fushen e bujqesise, etj. Blerja, shitja, dhenia me qira, nenqira e pasurive te paluajtshme, dhenia me qira e pasurive te luajtshme dhe te paluajtshme te shoqerise duke respektuar dispozitat e ligjit ne fuqi. Prodhim te artikujve te ndryshme qe perdoren ne fushen e ndertimit si betone, inerte, mermere etj, si dhe tregtimi i tyre. Plan vendosje objektesh te vecanta kat 3.a,b. Projektues konstruktor. Rikonstruksion godinash civile dhe ekonomike, veshje fasadash, fshatra turistike, etj. Ndertim ujesjellesh kanalizime, ndertim vepra kullimi, ujitje etj. Ndertim veprash arti te vogla deri ne 6 metra. Punime dheu, sistemime, tarracime terrenesh, ndertime civile dhe ekonomike etj. Per me teper, shoqeria mund te kryeje cdo aktivitet tjeter i cili nuk eshte i ndaluar nga ligji ne fuqi. Shoqeria do te kryeje cdo lloj aktiviteti ne raport me objektin dhe per te favorizuar ate shoqeria zbaton dhe respekton te gjitha ligjet dhe rregulloret perkatese. Ajo zbaton standartet me te larta te etikes.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Hektor Demaj 55
Artan Demaj 15
Ramadan Shima 15
Erjet Strefi 15
Sektori ekonomik: prodhim-perpunim
Administratorė: Hektor Demaj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
H. Demaj and Company
H. Demaj and Company
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!