Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Dhjetor 2019
SUN GRAPHICS
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51610026K
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Shoqeria ka per objekt dhe qellim te saj aktivitetet e meposhtme: Tregtim me shumice e pakice,import-eksport i lendeve te para, materialeve ndihmese, makineri, paisje, pjese kembimi per veprimtari shtypi dhe paketimit. Sherbime te ndryshme per produkte shtypi e paketimi. Sherbime te ndryshme ne fushen e reklamave dhe import-eksport te materialeve publicitare. Tregtim me shumice dhe pakice import-eksport te materialeve kancelarike, kompiuterike, elektronike dhe informatike.Sherbime elektronike dhe informatike. Tregtim me shumice dhe pakice import-eksport mallrash industriale. Import-eksport dhe sherbime per makineri shtypi dhe paketimi. Me qellim realizimin e objektit te aktivitetit te saj, Shoqeria mund te marre pjese ne koncesione me autoritetet kontraktuese, te kryeje operacione tregtare me pasuri te luajtshme dhe te paluajtshme, si dhe te administroje, te bleje, te shese, te japS me qira shoqeri e aktiviteteve te tyre si dhe te kete interesa e pjesemarrje ne shoqeri, konsorciume te themeluara apo ne themelim e siper, qe kane objekt te ngjashem me objektin e aktivitetit e Shoqerise, ose qe i sherben realizimit te ketij objekti. Ne pergjithesi, Shoqeria mund te kryeje cdo veprimtari te nevojshme e te dobishme, te lejuar nga ligji per realizimin e objektit te aktivitetit te saj. Shoqeria do te kryeje cdo lloj aktiviteti ne raport me objektin dhe per te favorizuar ate. Shoqeria zbaton te gjitha ligjet dhe aktet nenligjore te duhura. Ajo zbaton standartet me te larta te etikes
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Ledio Themeli 100
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Ledio Themeli
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
SUN GRAPHICS
SUN GRAPHICS
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!