Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Dhjetor 2019
DADDARIO MILANO
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51610027S-Likuidim e Siper
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 5,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Import - Export, veshje te te gjitha llojeve, veshmbathje, mallra dhe pajisje te ndryshme, si dhe ēdo veprimtari tregtare te cilen e lejon Kushtetuta e Republikes se Shqiperise. Shoqeria mund te kryej ne Shqiperi dhe jashte Shtetit te gjitha operacionet komercale, industriale dhe financiare, te tundshme dhe te patundshme, te shoqerive te tjera. Administrimi i objekteve, dhenie me qera, shtiblerje, te kryer operacione tregtare, industrial, financiare, etj. Konsulence internacionale dhe ofrimin e sherbime jashte vendit ne te gjitha fushat. Zhvillimi i teknologjive te reja. Cdo aktivitet ndihmes ne perputhje me legjislacionin Shqiptar i cili i sherben aktiviteti kryesor.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Donald Nenaj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
DADDARIO MILANO
DADDARIO MILANO
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!