Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Dhjetor 2019
HCS ALBANIA
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51610030P
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Veprimtari si agjent dhe perfaqesues i paleve te treta ne lidhje me shitjen , blerjen dhe distribucionin ne Shqiperi te pajisjeve te ndryshme mjeksore te importuara nga vende te treta apo pajisjeve vendase.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Arber Avrami 50
Besart Xhaferi 50
Sektori ekonomik: konsulenca-marketing-design-projektim-arkitekture-shtypshkronje-panaire
Administratorė: Arber Avrami
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
HCS ALBANIA
HCS ALBANIA
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!