Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
HYSENBELLIU GROUP
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51610033Q
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Komisioneri dhe veprimtari konsulence per shoqeri te huaja dhe vendase. Prodhim dhe tregtim, brenda dhe jashte vendit, te birres, veres, ujit te pijshem, lengjeve te ndryshme jo alkoolike, pijeve alkoolike etj; Distribucion te artikujve te ndryshem ushqimor dhe pijeve alkoolike dhe joalkoolike apo lengjeve te ndryshme. Import eksport te mallrave te ndryshme ushqimore, industrial, bujqesore, mjeksore si dhe tregtimi I tyre me shumice dhe pakice brenda dhe jashte vendimt, tregtimi dhe/apo perpunimi i dridhrave, frutave, perimeve, prodhimi dhe tregtimi i duhanit-cigareve, perpunimi i lekurave, tekstileve, konfeksioneve, artikujve mekanik, elektrik, elektronik, telefonike, etj. Veprimtari te plote ne fushen e ndertimit (ndertim objektesh dhe kompleksesh banimi???, import-eksport materialesh ndertimi, hidrosanitare, leter etj.) Prodhime dhe tregtime industrial. Veprimtari sherbimesh (bar, restorant, hoteleri). Aktivitet ne fushen e mediave elektronike dhe te shkruar, publikimete ndryshme, prodhim dhe publikim reklamash, tregtim pajisjesh te fushes se medias. Shit-blerje pasurish te luajtshe dhe te paluajtshme dhe aktivitete te tjera financiare si qeradhenie, dorezani si dhe aktivitete te tjera ne funksion apo te nevojshme per kete qellim. Aktivitet ne fushen e arsimit privat parauniversitar dhe universitar si dhe veprimtari te tjera te nevojshme apo dobishme per permbushjen e ketij qellimi. Perveē veprimtarive te parashikuara me lart, ne veprimtarine e shoqerise do te hyje ēdo veprimtari qe do te konsiderohet nga Asambleja e Ortakeve/Ortaku i Vetem si e nevojshme dhe e pershtatshme per arritjen e objektit te shoqerise dhe qe nuk vjen ne kundershtim me Ligjin shqiptar.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Irfan Hysenbelliu 100
Sektori ekonomik: konsulenca-marketing-design-projektim-arkitekture-shtypshkronje-panaire
Administratorė: Folitjana Puravelli
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
HYSENBELLIU GROUP
HYSENBELLIU GROUP
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!