Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
IN CONTACT GROUP
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51610034B-Pezulluar
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 1,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Ofrimi, mbeshtetja dhe operimi i sherbimeve telefonike. Importimi,tregtimi dhe mbeshtetja teknike e paisjeve telefonike dhe celulare dhe materialeve te telekomunikacionit. Prodhimi dhe perpunimi,promovimi dhe tregtimi i mallrave dhe sherbimeve telefonit,shtypit elektronik dhe te shkruar,operimi i sherbimeve informatike. Ofrimi i sherbimeve te trajnimit dhe konsultimi ne eshtjet e telekomunikacionit. Furnizim sherbimesh dhe informacioni nepermjet telekomunikacionit.Import-export tregtim i mallrave te ndryshemPer kryerjen e aktiviteteve te shoqerise se mesiperme per te cilin do te nevojitet leje perkatese, shoqeria eshte e detyruar te pajiset paraprakisht me kete leje nga organi kompetent.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Sektori ekonomik: IT-programim-internet-sherbime kabllore-sherbime telefonike+celulare
Administratorė: Suela Shamku
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
IN CONTACT GROUP
IN CONTACT GROUP
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!