Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
TIRANAINN
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51610036R-Pezulluar
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 1,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 3
Fusha e veprimtarisė: Promovimi dhe pjesemarrja ne mundesi te ndryshme investimi qe mund te paraqiten ne ēdo sektor te ekonomise se vendit, duke u prezantuar si investitor i barabarte me subjekte te trete, investitor i vetem ose investitor mazhoritar me qellim arritjen e objektivave ekonomike te shoqerise dhe pjesemarrjes ne projektet me impakt social qe diktojn rritjen ekonomike te vendit dhe standartee tij te jeteses .Shitja, posedimi, menaxhimi i letrave me vlere publike ose private, vendase dhe te huaja; kryerja e sherbimeve ne emer dhe ne favor te personave fizike, shoqerive, konsorciume, shoqatat apo organeve te tjera, publike ose private, kombetare ose te huaj, dhe te individeve permes perpunimit te te dhenave. Procesi i perzgjedhjes per rekrutimin e stafit dhe organizimin e kurseve te informacionit, edukimit dhe trajnimit.Blerja, shitja, shkembimi, ndertimi, renovimi, menaxhimin dhe dhenia me nenqira, leasing, te pasurive te patundshme ne pergjithesi, te tipit urban dhe rural, duke perfshire ndertimin e pasurive te patundshme. Blerja, perdorimi, licencimi, per arsye te ndryshme, dhe shitja e te drejtave te pronesise industriale te ēdo lloji dhe natyre.Aktiviteti i marketingut strategjik dhe operacional dhe hulumtimit te tregut; kerkimi dhe zhvillimi, aktiviteti i publicitetit..Duke marre perfaqesime, mandate, te delegoje per llogari te shoqerive tregtare, industriale, ushqimore dhe sherbimeve ne pergjithesi duke marre pozicione brenda sferes se ndermjetesimit tregtare. Tregti, import-eksport me shumice e lendeve te para, te produkteve te paperpunuara dhe te perpunuara, dhe te gatshme, produkte gjysem-te gatshme, produkte te perfunduar dhe makineri per bujqesine, peshkimin, industrine, zejtarise, veshje, mobilje, teknologjise dhe sherbimeve, prodhimit, perpunimit, paketimit, import, eksport me shumice te fruta, perimeve, veres dhe ushqimit.Me qellim arritjen e objektit te saj, shoqeria me vendim te organit kompetent, mund te zoteroje ne menyre te drejtperdrejte apo te terthorte pjesemarrje ne shoqeri apo ndermarrje te tjera, shqiptare apo te huaja, te cilat kane objekt te njejte, te ngjashem apo ndihmes me te. Pjesmarrja ne shoqeri qe per llojin e tyre nuk ofrojne perghegjesi te kufizuar,miratohet paraprakisht nga asambleja e ortakeve
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Sektori ekonomik: sherbime financiare (banking;sigurime;tituj;pensione;qira financiare)
Administratorė: Giuseppe Vittorio Calabrese
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
TIRANAINN
TIRANAINN
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!