Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
LEAN REAL ESTATE
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51610042P
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 1,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Shoqeria ka per objekt aktivitetin e shit-blerjes se tokave per ndertim dhe te rezidencave imobiliare, tregtare, industrial dhe turistike, duke ofruar konsulence strategjike ne investimet imobiliare si studime e kerkime ne sektorin imobiliar. Pervec sherbimeve te permendura me lart dhe ne funksion te te njejtes kompani mund te kryeje rinovimet dhe perfundimin e pronave subjekt i komercializimit. Eshte perjashtuar shprehimisht cdo aktivitet i posacem qe duhet bere regjistrimin ne listat profesionale dhe cdo veprimtari financiare te ndaluara nga ligjet ne fuqi.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
LEAN 100
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Leonardo Nidoli
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
LEAN REAL ESTATE
LEAN REAL ESTATE
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!