Ndryshimi i fundit: E Diel, 19 Janar 2020
GALINA GROUP
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51610512B
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Durres
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 150,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 4
Fusha e veprimtarisė: Tregti, import-export, tregtimin e artikujve te ndryshem te te gjitha llojeve me shumice e pakice, pajisje te ndryshme industriale, elektroshtepiake, prodhime kozmetike, prodhime plastike e gome, lende ndertimi import-export, bar-restorant, hoteleri, agjensi udhetimesh turistdke etj; Transport malli kombetar dhe nderkombetar; Prodhimin e produkteve ushqimore, paketim, konfesksione per produktet ushqimore; Ndertim dhe shitje objektesh civile, agjent shitjesh, blerjesh per prona te patundshme. Te kryeje cdo transaksion ne lidhje me pasurite e luajtshme dhe te paluajtshme, si dhe cdo aktivitet tregtar, financiar, dhenie-marrje me qera, te vendose pengje dhe barre hipotekore; aktivitete keto te konsideruara si te dobishme apo te nevojshme per te arritur. qellimet e Shoqerise dhe qe nuk tejkalojne ne mase aktivitetet kryesore, te cituara me siper te bleje ne menyre direkte apo indirekte, kuota te shoqerive te tjera qe kane nje objekt te perafert me ate te Shoqerise, ne Shqiperi ose jashte shtetit; Te kryeje cdo aktivitet tjeter qe mund te konsiderohet i dobishem ose i domosdoshem per te arritur qellimin e aktivitetit te saj.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Laert Gjoni 33.33
Julien-Gerard Emile Louis Roche 25
Zalo Koka 8.33
Rodolf Xhillari 33.33
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Laert Gjoni
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
GALINA GROUP
GALINA GROUP
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!