Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
"GAMMA"
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51614007B-Pezulluar
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 3
Fusha e veprimtarisė: Projektim, zhvillimin dhe ndertimin, instalimin, mirembajtje, menaxhimin, operimin dhe testimin, certifikimin dhe miratimi i impjanteve: energjitike, teknologjike, elektrike, elektronike, elektro diellore, te eres, hidrike, biomasa, biometane, mbetjeve qendrore dhe mbeturinave trajtimit me sisteme me teknologji, idrotermike te kondicionuar, ujore te rrjedhshme, mekanike, civile dhe industriale, publike dhe private, dhe me tregtimin e tyre; risite teknologjike. strukturat metalike tubacione, civile dhe industriale, dhe instalimi, pastrim, civile dhe industriale, mbledhja mbeturinave dhe ruajtja e tyre; transporti dhe mbledhja e mbeturinave urbane depozitimi i mbeturinave te ngurta te autorizuar per llogari te nje pale te treta; mbledhja e materialeve te perdorura, plastike, mineral hekuri, gomoz, druri dhe riciklimit te tyre; transportit dhe logjistika ne emer dhe per llogari te te treteve, automatizimi dhe sigurimiiprocesit, ne strukturat civile dhe industriale; projektim, ndertimi dhe testimiindertimit .ndertime civile dhe industriale rrugore, hekurudhore, dhe rinovim i veprave dhe ndertesave ne pergjithesi; trajtimit te ujit, transport te energjise, ndertimin e ujesjellsave, tubacioneve te gazit, kablllazhe elektrike, linja transporti elektrik ; shitja e energjise elektrike dhe gazit ne gjithe vendin dhe jashte territorit te shqiperise; ndermjetesim per shitjen e produkteve te naftes, dhe shperndarjen me pakice te karburanteve dhe lubrifikanteve. Tregtim i aplikacioneve dhe softwareve, hardware, komputerave, makina elektrike ; menaxhimi parkingu me teknologji te avancuar, sistemeve tele-parkimi; menaxhimi dhe zhvillimii call center ,telemarketin kombetare dhe nderkombetare., perpunimi dhe menaxhimi i te dhenave te kontabilitetit, tatimore, shendetesor, me proces e ruajtjes elektronike optike; konsulence financiare, transferim biznesi 1nternacional, shoqeria 'per arritjen e qellimit sociale, mund te beje transaksione te pasurive luajtshme dhe te paluajtshme industriale, tregtare dhe financiare .
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Sektori ekonomik: konsulenca-marketing-design-projektim-arkitekture-shtypshkronje-panaire
Administratorė: Ergent Kola
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
"GAMMA"
"GAMMA"
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!