Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
LASKO-ALBANIA
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51614011G
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Shėrbimet telefonike, call center, kryerjen e shėrbimeve tė produktit me anė tė video-call, telefonatave dhe me anė tė telemarketing si dhe me hapje zyrash teleperformancė, etj.Import-eksxport dhe cdo aktivitet tjetėr qė lidhet me kryerjen e shėrbimeve pėrkatėse nė lidhje me to.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Pėllumb Imeri 100
Sektori ekonomik: IT-programim-internet-sherbime kabllore-sherbime telefonike+celulare
Administratorė: Pėllumb Imeri
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
LASKO-ALBANIA
LASKO-ALBANIA
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!