Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 03 Gusht 2019
EKSPOZITA 1
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51614012O
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Shitje mallrash ushqimore me shumice, ne perputhje me legjislacionin shqiptar ne fuqi dhe me statutin e saj.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Bujar Kaci 100
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Senad Kalliri
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
EKSPOZITA 1
EKSPOZITA 1
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!