Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 03 Gusht 2019
GIORGIO TESI GROUP ALBANIA
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51614021N
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 1,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Tregtim me shumice dhe pakice e bimeve dekorative dhe frutore, produkteve per bujqesine, vazove dhe aksesoreve, ushqimeve per kafshet, artikujve dhe mjeteve per kopshtari, makineri dhe pajisje per bujqesi, konsulence, projektim, mirembajtje dhe realizim i kopshteve; prodhimin, shitjen me shumice dhe pakice te produkteve agro-ushqimore dhe ushqimore te perpunuara dhe aktivitete funksionale plotesuese; perfaqesimin dhe tregtimin e produkteve jo ushqimore; marrje, dhenie me qira apo perdorim i pasurive te paluajtshme; organizimin e panaireve, eventeve dhe ekspozitave.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
GT FARM S.r.l 100
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Fabrizio Tesi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
GIORGIO TESI GROUP ALBANIA
GIORGIO TESI GROUP ALBANIA
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!