Ndryshimi i fundit: E Mėrkurė, 11 Dhjetor 2019
SOLUZIONI TECNOLOGICHE ITALIANE
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51615001E-Pezulluar
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Instalimi, asistenca teknike, tregtia me shumice dhe / ose me pakice te produketve kane te bejne me sektoret e meposhtem: ngrohje dhe hidraulike, ajer te kondicionuar, sanitare, elektromekanike, elektornike, informatike, sisteme alarmi, te sigurise, velga pune, materiale ndertimi, ferramenta, boje dhe ngjyra, materiale promovuese -reklamat. Dhenia e mandateve te agjencise dhe / ose perfaqesim, me ose pa llogari te shtepive prodhuese gjithashtu dhe rekrutimi i mundshem i agjenteve per te promovuar shitjen e produkteve te tyre te listuara me siper; Pranimi i mandateve te sherbimit teknik, nga shtepite prodhuese, per te siguruar asistence teknik te prodhimeve ne periudhen para dhe postshitjes dhe / ose kryerje e sherbimeve teknike te tyre perpunimin dhe tregetimin me shumice dhe me pakice, import-export te materialeve te ndertimit dhe ndertimin, si dhe te tjera te ngjashme, si dhe ndertime civile; tregetimin me shumice dhe pakice, import-export te makinerive dhe aksesoreve per pergatitjen dhe perdorimin e materialeve te ndertimit dhe dhe te tjera te ngjashme, si per perdorim shtepijak ashtu dhe per perdorim industrial; te jape me qera makina, materiale dhe aksesore per pergatitjen dhe perdorimin e materialeve te ndertimit. Shoqeria mund te kryeje mirembajtje, asistence, riparime te makinerive per te trete. trasport kombetar dhe nderkombetar , per nevoja te vete shoqerise dhe per te trete te kryeje publikime dhe aktivitete reklamuese, te marri pjese dhe organizoje ekspozita, panaire dhe / ose aktiviteteve te ngjashme, brenda dhe jashte vendit; pjesemarrja direkte ose indirektgfrne te gjitha operacionet tregetare ose industriale qe lidhen direkt dhe/ose indirekt me nje nga objektet e lartepermendura me qellim krijimin e shoqerive te reja, bashkepunimin, nenshkrimin/blerjen e titujve ose te te drejtave te shoqerive, shkrirjen, bashkimin, pjesemarrjen ne shoqeri te tjera. per realizimin e objektit te veprimtarise se saj, Shoqeria mund te kryeje, gjithashtu, ne rruge ndihmese dhe jo paresore, te gjitha operacionet tregetare, industriale, financiare, detare, mbi pasuri te luajtshme dhe te paluajtshme, ne Shqiperi dhe jashte saj, ne masen qe vleresohet e dobishme dhe/ose e pershtatshme nga organi administratiy, operazione qe lidhen direkt ose indirekt me objektin e shoqerise, ose me nje objekt te ngjashem, shtojce te lidhura ose ndihmese te te njejtes natyre qe do te favorizojne zhvillimin e saj. Te operoje ne statusin e agjensise se ndermjetesit tregtar si ne Shqiperi ashtu edhe jashte saj; Per te gjithe veprimtarite per te cilat do kerkohet autorizim, shoqeria do te pajiset paraprakisht me to ose te te kryeje regjistrimet e nevojshme. Per zbatimin e te gjitha veprimtarive te permendura shoqeria do te punesoje profesioniste. Shoqeria mund te aplikoje per te gjitha lehtesirat dhe perfitimit te parashikuara nga legislazioni ne fuqi dhe nga ai qe do te miratohet.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Paolo Maddi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
SOLUZIONI TECNOLOGICHE ITALIANE
SOLUZIONI TECNOLOGICHE ITALIANE
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!