Ndryshimi i fundit: E Mėrkurė, 11 Dhjetor 2019
CINEKAST KASTRIOT HASA
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51615005N-Pezulluar
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Prodhimi, shperndarja, shitblerja dhe propagandimi i filmave artisitke dhe dokumentare, materialeve video/audio dhe ēfaredolloj veprimtarie ne fushen e kinematografise. Pjesemarrje e shoqerise ne shoqeri te tjera te cilat operojne ne Republiken e Shqiperise. Ēfaredolloj aktiviteti tjeter ne lidhje me veprimtarine e siperpermendur i lejuar nga Legjislacioni Shqiptar. Aktivitetin shoqeria do ta ushtroje pas marrjes se lejeve perkatese nga organet shteterore perkatese ne rast se nje gje e tille kerkohet me ligj.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Sektori ekonomik: media-TV-kinema-gazeta-revista-industri muzikore
Administratorė: Kastriot Hasa
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
CINEKAST KASTRIOT HASA
CINEKAST KASTRIOT HASA
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!