Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
DEM Capital
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51615012T
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 50,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Shoqeria do te operoj ne fushen e perqendrimit te investimeve kapitale qofshin keto ne cash apo natyre si kontribut i Ortakut apo mobilizime nga te trete me qellimin aktivitetin tregtar dhe efektiv te tyre. Pjese e aktivitetit te shoqerise do jete edhe, perpunimi, instalimi, prodhimi i mallrave industriale, shrebime te punimeve per infrastrukturen ndertimore, energjitike, sherbime te agjentit, subagjentit ne shitje blerje pasurie te luajtshme dhe te paluajtshem dhe brokerit per mardhenie kontraktimi midis paleve dhe mardhenie financiare, leasing, qeradhenie-qeramarrje, konsulence, marketing, export-import, sherbime transporti per nevoja te veta dhe per te trete si dhe cdo aktivitet te lejuar nga ligji.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Petraq Shomo 100
Sektori ekonomik: sherbime financiare (banking;sigurime;tituj;pensione;qira financiare)
Administratorė: Petraq Shomo
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
DEM Capital
DEM Capital
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!