Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
DELTA STONE
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51615029N
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Kerkim, zbulim, shfrytezim, tregetim, eksport-import te gureve dekorative gelqeror dhe renor, dhe ndermjetesim tregjesh per keto. Import-eksport, tregti me shumice e pakice te gureve dekorative gelqeror, renor, mermeri dhe graniti, tubave, gypave metalike e plastike te dimensioneve te ndryshme, kabllove elektrike e telefonike, metale si celik, hekur, bronx, baker etj, lende e pare shufra, profile si dhe prodhime te tjera metalike te llojeve e tipeve te ndryshem, pllaka e paisje hidraulike, hidrosanitare e termosanitare, elektroda dhe tela te llojeve e tipeve te ndryshem, lende drusore per ndertim dhe prodhim mobiljesh, lende drusore per ndertim shtepish dhe vilash, makineri te perpunimit te lendes drusore si dhe pjese kembimi per to, pjese kembimi per auto te llojeve te ndryshme, tregeti te artikujve industrial etj.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Shkėlzen Loshi 50
Bujar Loshi 50
Sektori ekonomik: konsulenca-marketing-design-projektim-arkitekture-shtypshkronje-panaire
Administratorė: Shkėlzen Loshi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
DELTA STONE
DELTA STONE
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!