Ndryshimi i fundit: E Mėrkurė, 11 Dhjetor 2019
MetalClima
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51615031C
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 1,500,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Importi, furnizimi, eksporti, shperndarja, sherbimi/riparimi, procesimi, lnstalimi i pajisjeve te ventilimit te ajrit, te ajrimit te kondicionuar, pajisjeve sanitare dhe materialeve industriale, brenda territorit te Shqiperise dhe/ose jashte saj
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Gioxas 100
Sektori ekonomik: transport-shperndarje-kargo-sherbime postare
Administratorė: Arben Shegani
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
MetalClima
MetalClima
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!