Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Dhjetor 2019
BO-CI 18
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51615034D
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 1,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Agjent shitjesh tregtim me shumice e pakice import, eksport ne teresi te mallrave industrial, ushqimore, pije alkoolike e freskuese, e pajisjeve teknologjike, pajisjeve elektronike, elektrike, materiale ndertimi, hidrosanitare; tregtim i paisjeve dhe artikujve mjekesore, produkteve farmaceutike dhe sistemeve perkates te menaxhimit qe lidhen me to, paisje per laboratore, produkte kimike dhe sherbimeve qe lejohen nga legjislacioni shqiptar ne fuqi; konsulence financiare, juridike; transaksione ne lidhje me pasurite e paluajtshme si (shitblerje, qira etj tregtim gazi teknik, terapeutik, farmaceutik dhe gazrave te tjere ne pergjithesi; te leshoje garanci te cdo Uoji ne favor te te treteve, per detyrime dhe borxhe te tyre, qofte dhe kur nuk jane ortake te marre pjese apo te likujdoje pjesemarrjen drejtepersedrejti ose indirekt, ne shoqeri te tjera te formuara ose qe jane duke u formuar ne Shqiperi apo jashte saj me objekt aktivitet te ngjashem apo te lidhur me te sajin, si dhe te realizoje koordinimin teknik, organizativ e financiar te shoqerive te tjera; hapje dhe aktivitet si restorante, bare, hotele dhe resorte
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Gerti Cerga 50
Davide Cerga 50
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Gerti Cerga
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
BO-CI 18
BO-CI 18
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!