Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
INTERIOR KONTRAST SAKT
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51615035L
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Projektim - ndertim objektesh civile dhe industriale. Projektim - zbetim ne punime interior, dekorim, fasada, restaurime. Import - eksport, tregtim materiale dhe lende ndertimi.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Arian Muēo 100
Sektori ekonomik: konsulenca-marketing-design-projektim-arkitekture-shtypshkronje-panaire
Administratorė: Arian Muēo
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
INTERIOR KONTRAST SAKT
INTERIOR KONTRAST SAKT
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!