Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
DEVI CONSTRUKTION
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51616013J-Pezulluar
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Ne fushen e ndertimit te apartamenteve te banimit, objekteve te ndryshme social-kuiturore, turistike, industrialc dhe sportive. Ne projektin e planeve rrrgulluese te fshatarve dhe qendrave te banuara. Ne kryerjen e studimeve pjesore urbanistike. Ne plan vendosje te objekteve te vecanta. Ne projektim ndertimesh civile, turistike, buqesore, etj... deri ne dy kate e mbi dy kate dhe kompletimin e tyre me instalimet e nevojshme. Ne projektimin e objekteve sportive: vepra b/arme te vecanta, ujesjelles kanalizime impjante vaditese e te vecanta etj. Ne hartimin e projekteve te ndryshme te konstruksionit. Ne fushen e turizmit ,ne ngritjen e fshatrave turistike. Ne fushen e tregetise, te import-eksportit te mallrave plastike, materialeve te ndertimit, lendes drusore, prodhimit te mobiljeve dhe eksportit te tyre, elektrike, hidrosanitare, elektroshtepijake, ushqimore, lendeve te para e ndihmese, pjeseve te kembimit etj. Ne kryerjen eoperacionevete ndryshme komisionarene fushen e materialeve te ndertimit dhe prodhimit te tyre. Ne fushen imobilare, ne dhenjen, marrjen me qira te banesave, trojeve , tokave bujqesore , gjetjen e tregut per shitjen tyre,
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Sektori ekonomik: ndertime pasurish te patundshme per banim
Administratorė: Mimoza Agaēi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
DEVI CONSTRUKTION
DEVI CONSTRUKTION
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!