Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Dhjetor 2019
INOX&GLASS
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51616018D
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Import - Eksport, tregtim me shumice dhe pakice te artikujve te ndryshem industriale. Prodhim, perpunim, montim, shitje i profileve metalike te ndryshme, llamarina metalike, tuba metalike, aksesore metalike, xhama dhe nen-produktet e tyre, kangjellave metalike te ndryshme dhe inoksi, punime xhami, i nen-produkteve te tyre, punime duro-alumini, etj, Shoqeria mund te nenshkruaje kontrata apo te jete pale kontraktuese per marreveshjet civile apo tregtare me institucione shteterore, publike apo private ne lidhje me kryerjen e sherbimeve sipas objektit te kontrates apo te marre pjese ne tendera, ne marredhenie civile, tregtare brenda dhe jashte Shqiperise per interesat e shoqerise. Shoqeria mund te marre pjese personalisht apo te jete pale ne marredhenie kontraktore me shoqeri te tjera, si dhe ushtrimin e cdo veprimtarie te ligjshme, te lejueshme per formen e shoqerise, e cila nuk ndalohet me ligj sipas ligjit tregtar nr.9901,date 14.04.2008. Shoqeria mund te kete marredhenie bashkepunimi me shoqeri te tjera qe operojne ne fusha te ndryshme te se drejtes civile e tregtare shqiptare, te kete te drejten e shit-blerjes se kuotave/aksioneve te ortakeve apo ortakut te vetem te nje shoqerie tjeter, te ofroje garanci te cdo lloji qe parashikon ligji per aktivitetin e ligjshem te cdo subjekti fizik, juridik privat.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Zefjan Gjergji 100
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Zefjan Gjergji
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
INOX&GLASS
INOX&GLASS
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!