Ndryshimi i fundit: E Diel, 19 Janar 2020
AGRO FARM
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51616029S
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Korce
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Zhvillimi i aktivitetit ne bujqesi, blegtori, pemtari, makineri bujqesore, paketim, bletari, bime medicinale, agroturizem, hoteleri, design, prodhim, transport, sherbim bar-restorant, agroperpunim, projektim, ndertim etj. Veprimtari formimi dhe konsulence, qe kane te bejne me te gjitha punimet dhe sherbimet realizimi i te cilave eshte i perfshire ne objektin e shoqerise. Import eksport te produkteve te cdo lloji dhe tipi. Shitje-blerje e te mirave si dhe menaxhimi i tyre nepermjet vendodhjes ku ato jane. Gjithashtu shoqeria mund te kryeje cdo aktivitet tjter bisnesi i cili nuk eshte i ndaluar nga ligji i zbatueshem ne Republiken e Shqiperise.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Marenglen Skėndi 100
Sektori ekonomik: bujqesi; prodhime ferme; pemtari; vreshtari
Administratorė: Marenglen Skėndi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
AGRO FARM
AGRO FARM
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!