Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
HOMAN
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51617020U
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Import - eksport dhe tregtim (shitblerje) me shumice dhe pakice i te gjitha mallrave qe lejon legjislacioni i Republikes se Shqiperise kryesisht konfeksione e tekstile, pajisje e makineri te ndryshme si dhe kompjutera e pajisje te tjera informatike.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Sadullah Homan 50
Muhammed Necat Artuk 50
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Sadullah Homan
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
HOMAN
HOMAN
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!