Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
ADEOLA TRAEDING
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51617025O
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 1,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 3
Fusha e veprimtarisė: Ndertimi i autostradave, rrugeve, aeroporteve dhe objekteve sportive , rikonstruksione te ndertesave te vjetra dhe te reja si dhe punime te tjera te specializuara te ndertimit.Tregti veshmbathje te ndryshme me shumice dhe pakice, lekure,kepuce dhe ēdo gje tjeter qe ka te beje me moden .Tregeti me shumice dhe pakice ,te mineraleve te perpunuara dhe jo te perpunuara, administrim,manaxhim.minierash, nxjerrje,perpunim,magazinim,transport, te mineraleve te ndryshme si Kromi, Bakri. Zingu,Alumin„Nikel, Ari...
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Lulzim Brahaj 34
Michele Migliore 33
Claudio Zanini 33
Sektori ekonomik: ndertime investimesh publike dhe veprash arti- ura-autostrada
Administratorė: Lulzim Brahaj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ADEOLA TRAEDING
ADEOLA TRAEDING
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!