Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
ZBULO! Discover Albania
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51617026A
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Aktivitet per kryerjen e sherbimeve turistike per turizem malo,r guidave turistike, ofrimin e paketave turistike, organizimit te evenimenteve sipas kerkesave e nevojave te klienteve turist, vendas apo te huaj, individuale apo te organizuar, promocioni dhe cdo lloj veprimtarie tjeter e lidhur me sa me siper te lejuar nga Ligji
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Endrit Shima 50
Ricardo Fahrig 50
Sektori ekonomik: hoteleri-turizem
Administratorė: Endrit Shima
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ZBULO! Discover Albania
ZBULO! Discover Albania
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!