Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Dhjetor 2019
INOVAT
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51620004H
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Prodhimi dhe shitja e sobave dhe pajisjeve tė tjera pėr sisteme ngrohje. Prodhimi dhe shitja e produkteve metalike si pėrshembull por pa u kufizuar nė: Dyer, kangjella, dritare, shkallė metalike etj. Prodhimi dhe shitja e produkteve tė ndryshme tė drurit. Import dhe eksport i mallrave dhe materialeve tė ndryshme nė lidhje me objektin e veprimtarisė.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Global Transformational Businesses 100
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Don Lee Zollinger
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
INOVAT
INOVAT
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!