Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
XAXA 2015
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51620010F
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Tregti me shumice dhe me pakice, import-eksport per artikuj industrial, lende te pare per perpunim bujqesor, industrial, makineri te llojit te ndryshem, pajisje elektrike te te gjitha llojeve, shtepiake e industriale, linja prodhimi, pajisje e teknologji per te gjitha fushat, materiale ndertimi te te gjitha llojeve, hidrosanitare, pjese kembimi e makina te te gjitha llojeve, artistike, ndertime te ndryshme e te tjera. Negocim per investime te ndryshme ne te gjitha fushat midis privateve e shtetit Shqiptar, midis shtetit dhe institucioneve te tjera investuese ato financuese ne Shqiperi apo dhe jashte saj. Te kryeje veprimtari perfaqesimi, prokurimi, porosie, konfirmimi, administrimi dhe kontrollin e veprimtarise te cdo shoqerie tjeter duke aktivizuar borde, eksperte te te gjitha fushave keshilltare. Te lidhe kontrata dhe marreveshje me te gjitha autoritetet shteterore, bashkiake apo private per te gjitha aktivitetet. Qender negocimi per te gjitha llojet e investimeve brenda dhe jashte shtetit (financime, sipermarrje, probleme bankare, mbrojtje te pasurive te luajtshme dhe te paluajtshme brenda dhe jashte Shqiperise per shqiptaret dhe jo-shqiptaret). Te hape poliklinika ne te gjitha specialitetet, Kardiologji, Gjinekologji, Pediatri, Dermatologji, Kirurgji plastike, estetike, trapiant flokesh, Otorinologji, Patologji, Ageologji, Radiologji okulistike, qendra diagnostikimi e kurimi. Te krijoje dhe hape spitale per te gjithe specialistet, kardiologji, kardiokirurgji, kirurgji e pergjithshme, gjinekologji obstetrike, onkologji, patologji okulistike, kirurgji plastike, ortopedi, dermatologji, neurologji, radiologji, pediatri, etj. Te tregetoje me shumice dhe pakice, eksport import produkte farmaceutike dhe kozmetike, pajisje elektromjekesore, lende te pare per prodhim farmaceutik e te tjera ne perputhje me legjislacionin shqiptar. Te hartoje dhe te realizoje programe trajnimi brenda dhe jashte Shqiperise per specialitete te ndryshme ne fushen e mjeksise. Te aplikoje dhe te marre pjese ne projekte tee ndryshme me financime te institucioneve financiare nderkombetare. Te marre pjese ne tendera te ndryshem per furnizim, menaxhim apo privatizim te institucioneve te ndryshme shendetesore.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Ermal Braushi 100
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Ermal Braushi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
XAXA 2015
XAXA 2015
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!