Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
Shkolla e mesme jopublike Skenderbej
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51620015A
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Administrimi dhe drejtimi didaktik i institucioneve arsimore parauniversitare jo publike.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Flavia Ajdini 50
Rabina Ajdini 50
Sektori ekonomik: arsim (kopesht-shkolle-universitet)
Administratorė: Adem Ajdini
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Shkolla e mesme jopublike Skenderbej
Shkolla e mesme jopublike Skenderbej
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!