Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
INTERNATIONAL LEATHER WEAVINGS
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51620024V
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 700,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 3
Fusha e veprimtarisė: Perpunime, gershetime, filatura me material lekure e fije ( shirita) lekure , qendisje, vendosja se aksesoreve te materialeve te ndryshme ( metalike, plastike, sitentike etj) ne materiale lekure , materiali sintetike, perfshire materiali tekstili dhe materiale te tjera te ndryshme nga lekura , per sherbimet fason, me lende te pare te porositesit. Perpunimi i lekurave, prerjen e lekures dhe prodhimi i fijeve ( rripave apo shiritave) te lekures, te materialeve sintetike, perfshire materiale tekstili dhe materiale te tjera te ndryshme nga lekura per sherbimet fason.Hapje linjash te ndryshme prodhimi, etiketimi, ambalazhimi, numerim, dhe perpunimi te lekurave, materiali sintetike, perfshire materiali tekstili dhe materiale te tjera te ndryshme nga lekura . Import-eksport me shumice dhe pakice te cdo lloj lekure, produkti lekure apo nenprodukt lekure , materiali sintetike, perfshire materiali tekstili dhe materiale te tjera te ndryshme nga lekura etj. Shoqeria mund te ushtroje gjithashtu edhe aktivitete te tjera ndihmese, ne perputhje me legjislacionin ne fuqi te konsideruara me perfitim dhe te dobishme per arritjen e objektivave te saj kryesore
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Leonardo Lami 29.4
Federico Verrucchi 2
Luxury Accesories Italia S.r.l 68.6
Sektori ekonomik: fason
Administratorė: Leonardo Lami
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
INTERNATIONAL LEATHER WEAVINGS
INTERNATIONAL LEATHER WEAVINGS
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!