Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
DOCTORS HOSPITAL
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51621031J
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 1,400,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 4
Fusha e veprimtarisė: Ofrimin e sherbimeve mjekesore ambulatore jopublike, ne perputhje me legjislacionin ne fuqi dhe me marreveshjet nderkombetare per sherbimet shendetesore . Sherbim mjekesor ambulator. Vizita ambulatore ,kirurgji e pergjithshme ,kirurgji plastike ,patologji e pergjithshme , gjinekologji .Laborator bio-kimik . Qender Mjekesore dhe Laborator Klinik Biokimik, Sherbime ne disa specialitete mjekesore per vizita dhe konsulta mjekesore, diagnostifikim, eko te ndryshme, trajtime ambulatore, trajtime mikrokirurgjikale si dhe qender e avancuar endo-skopie, fibro-kolonoskopie. Shoqeria mund te kryeje aktivitete te tjera te lidhura ose plotesuese me ato te parat dhe cdo aktivitet tjeter te nevojshem ose te dobishem per qellimin e shoqerise.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Agostin Memaj 33
Gerasimos Chaliotis 17
Sotirios Gavriil 17
Efstratios Gavriil 33
Sektori ekonomik: sherbime spitalore
Administratorė: Agostin Memaj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
DOCTORS HOSPITAL
DOCTORS HOSPITAL
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!