Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
ALBANIAN HOSPITAL SERVICE
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51621035S
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Ndertime civile dhe industriale. Ndertime dhe rikostruksione spitalesh, poliklinikash, fabrikash farmaceutike; laboratoresh etj. Sherbim i aparaturave dhe mjeteve spitalore. Import-eksport te materialeve, aparaturave spitalore dhe aksesoreve te tyre, pajisjeve laboratorike, medikamenteve, produkteve parafarmaceutike (medical device), shtesa ushqimore. Import-eksport te amballazheve, material qelqi, metalike, plastike, kartonave etj. Amballazhim sekondar te produkteve parafarmaceutike (medical device), shtesa ushqimore, cajrave mjeksore dhe produkteve me baze bimore."
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Bujar Gazheli 100
Sektori ekonomik: ndertime investimesh publike dhe veprash arti- ura-autostrada
Administratorė: Bujar Gazheli
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ALBANIAN HOSPITAL SERVICE
ALBANIAN HOSPITAL SERVICE
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!