Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Dhjetor 2019
FERRO CHROME HOLDING
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51621504T
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Durres
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 30,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 3
Fusha e veprimtarisė: Hapje, pergatitje, nxjerrje, pasurimi te mineralit te kromit, me rezultat perfundimtar prodhimin e mineralit te kromit, koncentratit te kromit dhe te ferrokromit. Shitblerje e mineralit te kromit, te ferrokromit, si dhe materialeve dhe paisjeve qe nevoiten per industrin e kromit. Shfrytezimin dhe mirmbajtjen e vendburimeve minerare. Hapja dhe mbyllje e vendburimeve te reja e atyre egzistuese per prodhimine mineralit te kromit, e mineraleve te tjera qe i sherbejne teknologjive te aplikuara ne njesit e saja . Kryerja e aktivitetit per studimin, projektimin, shfrytezimin , permisimin e teknologjise se nxjerrjes dhe perpunimit te objekteve te shoqerise vete ose ne bashkepunim me te trete . Shoqeria brenda kufijve qe parashikon legjislacioni ne fuqi, mund te kryej cdo operacion tjeter prodhues , financiar dhe tregetar i cili lidhet drejtpersedrejti ose terthorazi me objektin e saje. Ajo mund te hape veprimtari te reja, te krijoj shoqeri te reja si dhe te mare pjese ne kapitalin e shoqerive te tjera si brenda dhe jashte vendit, pa cenuar objektin e shoqeris. Perfaqesime tregtare, Import eksport te produkteve te kromit dhe mineraleve te ndryshme metalore dhe jometalore. Magazinimi, mbajtje stok dhe transporti per llogari te saj dhe/ose te te treteve te materialeve te siperpermendura si dhe operacionet dhe sherbimet e logjistikes qe lidhen me to. Shitblerja dhe marrja me qira e makinave, pajisjeve apo mjeteve te transports qe lidhen me aktivitetin e mesiperm. Aktiviteti i shoqerise mund te bazohet ne veprimtarine e perpunimit aktiv. Shoqeria gjithashtu mundet te ushtroje veprimtari financiare, shitblerje aksionesh, ne perputhje me legjislacionin ne fuqi. Shoqeria do te merret me shitblerje aksionesh.
Sektori ekonomik: industri nxjerrese
Administratorė: Elman Abule
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
FERRO CHROME HOLDING
FERRO CHROME HOLDING
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!