Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Dhjetor 2019
MARSEL 2015
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51621506M
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Durres
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Prodhim veshje e veshembathje (konfeksione me material porosities) kepuce e komponente te tyre dhe tregetimi i tyre brenda e jashte vendit. Import – Export artikuj te ndryshem , material te prere , lende e pare per veprimtarine fason. Import – Export i materialeve te gatshme te perpunuara , te gjitha llojet e copave , pelhurave ,fije ,sendeve, makinerive, mallrave, nen/degezimet e te gjitha kategorive te permendura me lart, aksesoreve per perpunimin e lendes se pare dhe ēdo artikull qe eshte ne interesin e shoqerise dhe e lejueshme nga forma e shoqerise.Te funksionoje, operoje dhe te kryeje cdo veprimtari ne fushen e : veprimtarise fason (deri ne operacionet perfundimtare ,qepje,hekurosje,paketim) me material porositesi dhe jo vetem ,si dhe per treg te brendshem. Import – Export dhe tregetimi i artikujve te ndryshem industrial, ushqimore,mallrave te akcizes dhe nenprodukteve te tyre..Perpunim, paketim e trajtim i kulturave bujqesore, farerave te ndryshme dhe kimikate per bujqesine.Import –Export i paisjeve per sherbime te pergjithshme, materiale elektroshtepiake, materiale elektrike , hidraulike , hidrosanitare, te gjitha llojet e materialeve te ndertimit dhe nendegezimeve te tyre ; makineri elektrike dhe mekanike; orendi ;fabricate PVC; metale dhe nenelemente te tij, i te mirave te pergjithshme qe kerkohen ne treg dhe qe shoqeria mendon ti komercializoje, te ēdo malli –produkti – sendi qe lejohet nga forma juridike e shoqerise.Tregetimi me shumice dhe pakice i makineri-paisje te perdorshme ne sherbime te pergjithshme; material elektroshtepiake; material te ndertimit te te gjitha kategorive dhe nendegezime te tyre, mallrave dhe sendeve qe kerkohen ne treg dhe ku shoqeria parapelqen te investoje dhe ushtroje veprimtari tregtare.Te mare me qera , ne perdorim ,huaperdorje ,apo ne tituj te tjere mjete detare me qira brenda dhe jashte vendit dhe ti perdore ato sipas qellimeve te shoqerise. .Te fitoje tituj pronesie mbi pasuri te paluajtshme e te luajtshme , te tjetersoje , te jape me qera dhe te kontaktoje ne cdo forme ligjore mbi te drejtat dhe titujt e pronesise se ketyre pasurive e sendeve.Te jete pale kotraktuese per mareveshjet civile e tregtare, klering, shitjen apo blerjen per interest e shoqerise te pasurive te luajtshme dhe te paluajtshme , te cdo sendi , titulli apo te drejte te komercializohet. Agjensi spedicionere , agjensi detare, transporti mallrash dhe udhetaresh, ne transport tokesor ,detar dhe ajro, Agjensi turistike dhe shit blerje biletash .Agjensi komisionere, agjensi punesimi, ushtrim i transportit per llogari te vet apo te te treteve.Ushtrim i ēdo veprimtarie te ligjshme, te luajtshme per formen e shoqerise, e cila nuk ndalohet me ligj ( sipas nenit 7 te ligjit tregtar nr 9901 dt 14.04.08). Si ne cdo aktivitet tjeter sherbimi e financimi qei sherben rritjes , zhvillimit te fuqizimit te shoqerise.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Valbona Ferati 50
Fatmire Bido 50
Sektori ekonomik: fason
Administratorė: Valbona Ferati
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
MARSEL 2015
MARSEL 2015
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!