Ndryshimi i fundit: E Mėrkurė, 11 Dhjetor 2019
NOA PLUS
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51622005C
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100
Fusha e veprimtarisė: Kryerjen e inspektimit dhe kolaudimit te eneve dhe pajisjeve nen presion, cisternave te transportit te mallrave te rrezikshme, rezervuareve mbitokesore te depozitave te naftes bruto dhe nenprodukteve te saj. Kryerjen e inspektimit te pajisjeve stacionare nen presion, kaldaja avulli dhe uji te nxehte, enet nen presion stacionare kriogjenike te termoizoluara me vakum, rezervuareve te depozitave hidrokarbure te lengeta me presion me te vogel se l atm. Kryerjen e inspektimit te rezervuareve te gazit te lengezuar te naftes (GLN) me kapacitet = 13m3, me kapacitet = 13m3. Inspektime dhe kontrolle teknike periodike sipas standarteve ADR dhe kushteve teknike dhe normave te projektimit ne fuqi. Kryerjen e provave hidraulike te tubacioneve fleksibel te destinura per transvezimin e hidrokarbureve te lengeta dhe te gazeve te lengezuar. Kryerjen e provave hidraulike te tubacioneve jo fleksibel te destinura per transvezimin e hidrokarbure ne gjendje te gazte. Kryerjen e provave te rezistences, qendrueshmerise, perkulshmerise te tegelave bashkues per tubacionet e transportimit te hidrokarbureve. Kryerjen e inspektimit dhe mbikqyrjes te komponenteve sipas perputhshmerise me kerkesat e rregullave teknike qe kontrollojne funksionimin e pershtatshem dhe efektivitetin e sistemit te sigurimit te cilesise per pajisjet ngritese, ashensore qe sherbejne ne menyre te perhereshme ne ndertesa dhe konstruksione qe sherben ne lartesi (kate) te vecanta me nje platforme ngritese qe leviz gjate udhezuesve te cilet jane te shtanget dhe te pjerret ne nje kend me te madh se 15 grade me horizontin dhe qe parashikohen per transportin e njerezve dhe te mallrave. Kryerjen e inspektimit te pajisjeve ngritese te instaluara ne mjetet e transportit, pajisjeve ngritese te vendosura ne kantieret e ndertimit, teleferiket, mjetet hekurudhore me terheqje me kavo, pajisjet ngritese per qellime mjeksore, policore, ushtarake, pajisje ngritese nga te cilat mund te kryen punime ne lartesi, ashensoret e puseve te minierave, shkallet levizese dhe vendkalimet mekanike, pajisje ngritese portuale dhe industriale sipas lista e perkatese te komponenteve dhe standarteve te sigurise. Kryerjen e inspektimit perfundimtar te vendosjes fillestare ne pune te pajisjeve industriale ne perputhje me konformitetin e projektit te miratuar. Kryerjen e inspektimit sipas kerkesave te sigurise sipas rekomandimit 95/216/EC dhe EN 81.80/2003. Bujqesi dhe Ushqim; ne fushen automobilistike; aviacion; preparate kimikate; industrine e ndertimit; Mallra konsumi & Shitje me pakice; energji; finance; Prodhim industrial; Logjistike; Eksplorimi i minierave te gazit dhe naftes; Sektorin Publik; magazinim; ne fushen e Shendetit dhe Sigurise; Menaxhimin e rrezikut; qendrueshmerine e tregut; kurse trajnimi dhe seminare, veprimtari ne fushen e auditit; ēertifikimit; konsulences; inspeltimeve; transferimeve; testimeve; trajnimeve; verifikimeve.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Gentian Sula 100
Sektori ekonomik: konsulenca-marketing-design-projektim-arkitekture-shtypshkronje-panaire
Administratorė: Lorenc Malka
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
NOA PLUS
NOA PLUS
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!