Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Dhjetor 2019
Rappresentanze Carta e Cartoni G.L.Graziosi
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51622009L
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Perfaqesim dhe shitje te prodhimeve te letres dhe te kartonave, gjithashtu edhe te rekuperimit te skarteve te letrave te perdorura dhe te rekuperuara, per tu mbledhur ne magazina per tu trajtuar dhe presuar dhe per tu tregetuar dhe shitur si ne Shqiperi por edhe jashte saj. Aktivitete sherbimesh per: fotokopie bardh dhe zi dhe me ngjyra, kopje eliografike, fotokopie ne leter te zakoneshme te formateve te medha, lidhje, plastifikim, shkrime tekstesh per diplomim, tregetim me shumice dhe pakice te artikujve teknike, materiale kancelerie, sherbime fax e sherbime ploter; Mirmbajtje dhe riparim te makinave dhe te paisjeve per zyra, ne menyre te vecante te kompjuterave personal, stampante, fotokopiatrice, aparatura fax, etj; Instalim dhe mirmbajtje te rrjeteve te software ne pergjithesi, konsulenze hardware dhe software; Shoqeria mundet gjithashtu qe te furnizoje sherbime ne lidhje me objektin e saje dhe ne vecanti: sherbime per zhvillimin dhe stampimin fotografik dhe special, sherbime datilografie, sherbime sekretarie, sherbime shperndarje dhe promovimi ne pergjithesi edhe publicitare, per privat, ente, shoqeri, shoqeri nderkombetare, publike dhe private. Ne fushen e aktivitetit te saje mund te menaxhoje magazina, stabilimente, zyra, dyqane, laboratore fotografike per zhvillim dhe stampim, qendra per perpunimi e te dhenave, ne Shqiperi dhe jashte saj. Per kete qellim shoqeria mund te kryej te gjitha veprimtarite tregetare, industriale dhe financiare, te pasurive te patundeshme dhe te tundeshme, te nevojshme ose te domosdoshme per te permbushur objektin e shoqerise dhe te mbaje ne limitet e lejuara nga ligji, pjesemarrje dhe marrveshje ne shoqeri te tjera o nderrmarrje qe kane qellime analoge ose te dhena nga vete pronaret. Cfardolloi veprimtarie ne lidhje me trader finanziar te dejtperdrejte ose jo te dejtperdrejte me aktivitetin dhe qe eshte konforme me ligjin ne fuqi. Shoqeria mund te ndertoje te gjitha llojet e ndertimit qe jane te lidhura ngushtesisht me kryerjen e aktivitetit, keshtu sic mund te kete edhe mundesine, gjithashtu, qe te kryej te gjitha veprimatrite tregtare, ekonomike, industriale, ne sektoret e pasurive te patundeshme dhe te tundeshme dhe financiare te lidhura ngushtesisht me objektin e shoqerise si me siper te nevojshme dhe te dobishme per permbushjen e aktivitetit te shoqerise. Duhet qe te perfshihet ne objektin social zhvillimi i cfaredolloj aktiviteti tjeter i perafert, i lidhur, e domosdoshme dhe e nevojshme per zhvillimin e aktiviteteve te mesiperme qofte ajo e zhvilluar vet dhe gjithashtu e zhvilluar dhe per llogari te te treteve, duke perfshire importimin dhe blerjen e materialeve ose makinerive qe jane te nevojshme ose te dobishme per kryerjen e aktivitetit te vete sipas objektit te shoqerise. Shoqeria mund te nenshkruaj kontrata furnizimi, dhe te gjitha kontratat qe mundesojne realizimin e aktiviteteve qe bejne pjese ne objektin social ose qe jane te lidhura me te. Objekti social mund te zhvillohet ne menyre direkt por edhe nepermjet shoqerive te kontrolluara ose te lidhura qe zhvillojne aktivitet e renditura me siper. Ne menyre okazionale dhe ekskluzivisht per te arritur qellimet kryesore te shoqerise, ajo mund te punoje me pjesemarres o bashkepunetore ne shoqeri te tjera qe kane objekt analog, te perafert ose plotesues te objektivave te saj, ne baze te sa lejohet nga ligji ne fuqi.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Guido Luigi Graziosi 100
Sektori ekonomik: prodhim-perpunim
Administratorė: Guido Luigi Graziosi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Rappresentanze Carta e Cartoni G.L.Graziosi
Rappresentanze Carta e Cartoni G.L.Graziosi
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!