Ndryshimi i fundit: E Mėrkurė, 11 Dhjetor 2019
PORT Albania
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51622023A
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Shitje , tregeti, import-export, me pakice e shumice te mallrave te ndryshme, per vete dhe per te trete. Mallra industriale, veshje per femije, konfeksione te ndryshme, veshje sportive, aksesore te ndryshem. Import - Export, tregetim me pakice dhe shumice te mallrave ushqimore te ndryshme, , produkteve dhe nenprodukteve ushqimore , si dhe cdo lloj produkti si pije freskuese, pije alkolike, cigare, bujqesore e blektorale etj. Hapjen dhe zhvillimin e qendrave tregtare, hapjen e butikeve etj. Sherbime te ndryshme , ne favor te te treteve, si konsulenca, sherbime ne fushen administrative, kontrollit sasior dhe cilesor te mallrave (spontime). Shperndarje te produkteve qe permbajn lend bujqesore e blektorale , produkteve dhe nenprodukteve ushqimore , cdo lloj prodhimi ushqimor, pije freskuese. Spedicion te mallrave te import -exportit ,tranzite ne territorin e republikes se shqiperise. Import-export, Tregtimi i mallrave te ndryshem, lende te para, materiale elektrike, makineri e pjese kembimi te te gjitha llojeve, paisje elektrike, paisje kompjuterike. Prodhimi i konfeksioneve, veshjeve per meshkuj, femra, per te gjitha moshat me lenden e pare dhe materialet ndihmese te porositesit (Fason). Shoqeria pefvec sa me siper, mund te shes, te blej ,dhe te marr pjese ne formen e aksioneve ose jo edhe ne te tjera shoqeri vendase ose te huaja , te cilat kane objekt te njejte veprimtarie ose te ngjashme me te. Shoqeria mund te kryej te gjitha operacionet mbi pasurine e luajtshme dhe te paluajtshme .perfshire ketu ato financiare,tregetare, sherbimit te vleresimit te pasurive (te luajtshme dhe te paluajtshme) te lidh kontrata te dyanshme aktivi dhe pasivi me insitutet e kreditit te autorizuara nga ligji dhe me shoqerite dhe firmat private ,te jape garanci reale edhe per te tretet dhe gjithcka qe eshte e nevojshme per realizimin e objektit te veprimtarise se shoqerise. Administrim ne fushen hotelerie te restoranteve dhe bareve ,perfshire ketu dhe hapjene tyre ne te gjithe territorin e shqiperise. Dhenie me qira te treteve, makineri,paisje, mjete transporti etj. Konsulence ne fushen juridike ,tregetare dhe financiare . Agjensi publicitare. Tregetimin e te gjithe artikujve te mesiperm me shumice e pakice , per llogari te vete shoqerise si dhe per llogari te te treteve. Ne perputhje me legjislacionin shqiptar, ne menyre qe te arrihet qellimi i siperpermend Shoqeria mund: a) te kryeje cdo aktivitet tregtar, financiar, dhenie-marrje me qera, te vendose pengje dhe barre hipotekore; aktivitete keto te konsideruara si te dobishme apo te nevojshme per te arritur qellimet e Shoqerise dhe qe nuk tejkalojne ne mase aktivitetet kryesore, te cituara me siper; b) te kryeje aktivitete publikimi dhe reklamimi. Shoqeria kryen cdo lloj aktiviteti qe bej pjese ne objektin e saj, qe lidhet me te dhe qe e mbeshtet ate.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Redi Panariti 100
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Redi Panariti
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
PORT Albania
PORT Albania
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!