Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
GUARD & PROTECT RICA
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51622027J
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Lezhe
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 1,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Sigurimi fizik i objekteve shteterore dhe private, i personave, si dhe veprimtarive social-kulturore, sportive, fetare e politike, i cili ushtrohet ne te gjithe territorin e vendit, sipas Ligjit 75/2014. Sigurimi dhe shoqerimi i vlerave monetare e sendeve te cmuara gjate transportit, i cili ushtrohet ne te gjithe territorin e vendit, sipas Ligjit 75/2014. Te siguroje sherbime te pergjithshme sigurije dhe sherbime te tjera te integruara. Te shperndaje produkte dhe teknologji sigurimi. Te financoje bizneset dhe shoqerite. Te bleje, te tjetersoje, te drejtoje dhe te shfrytezoje pasuri te regjistruara dhe pjese pasurije ne pergjithesi. Te kryeje cdo dhe te gjitha aktivitetet me natyre industriale, financiare ose tregtare.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Iva Rica 100
Sektori ekonomik: sherbime te ruajtjes fizike
Administratorė: Iva Rica
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
GUARD & PROTECT RICA
GUARD & PROTECT RICA
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!