Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
ALBITALY TOUR OPERATOR
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51622029C
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Veprimtaria e shoqėrisė do tė jetė nė fushat: Agjensi turistike dhe sherbime aeroportuale. Biletari dhe sherbime shitjesh biletash te transportit urban,hekurudhor,ajror dhe detar. Tour Operator i cili organizon paketa udhetimi duke perfshire hotele dhe automjete me qera, administrimin dhe menaxhimin, transportin e turisteve, krijimin e veprimtarive turistike sportive, argetuese, kulturore, kulinarie dhe te eksplorimit tė natyrės. Organizimin e paketave turistike dentare , mjekesore dhe atyre ēlodhėse. Shoqeria ka tė drejtė tė kryhej studime, projektime te krijoje, bleje , financoje, investoje, te hyje ne marredhenie te ndryshme me te tretet, te kryeje sipermarrje dhe projekte, te ofroje sherbime dhe asistence te te gjitha llojeve personave fizike dhe juridike. Shoqeria mund te marre pjese ne tendera publike, shteterore dhe europiane, tė marr financime, lehtesime dhe perfitime si dhe tė publikoj artikuj turstike dhe sherbime ne lidhje me to
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Maurizio Bianconi 49
Adriano Burgio 51
Sektori ekonomik: hoteleri-turizem
Administratorė: Maurizio Bianconi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ALBITALY TOUR OPERATOR
ALBITALY TOUR OPERATOR
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!