Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
AIRIS - Solutions
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51622505J
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Durres
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 2,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Konceptimi, modelimi, zhvillimi, implementimi, testimi dhe mirėmbajtja e sistemeve tė teknologjisė sė informacionit dhe komunikimit, nė kėtė kuadėr zhvillimi i mobile, web dhe desktop solutions. Shėrbime tė konsulencės teknike nė fushėn e teknologjisė sė informacionit, tė network-ut dhe gjithēkaje qė ka tė bėjė me botėn e informatikės dhe internetit. Design dhe mirėmbajtjen e faqeve web, realizimin e shėrbimeve tė graphic design dhe nė pėrgjithėsi tė gjithēkaje qė ka lidhje me kurimin e koordinuar tė imazhit nga sipėrmarrjet. Shoqėria mund tė bashkėpunojė dhe/ose tė marrė direkt ose indirekt interesa nė shoqėri, firma, agjensi dhe ndėrmarrje tė tjera, tė cilat mund tė kenė edhe qėllime tė tjera aktiviteti. Gjithashtu, pėr tė realizuar objektin dhe qėllimet e saj shoqėria mund tė ndėrmarrė dhe tė zhvillojė ēdo lloj aktiviteti lidhur me shitblerjen e pasurisė sė luajtshme e tė paluatjshme, si dhe ēdo aktivitet tregtar, financiar, qiradhėnės apo dorėzanės qė i vlerėson tė dobishme apo tė nevojshme pėr arritjen e qėllimeve tė saj. Shoqėria do tė realizojė direkt apo indirekt ēdo lloj aktiviteti lidhur me, si rezultat i, apo qė ka lidhje me objektin e saj.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Klaidi Bido 50
Doriana Delija 50
Sektori ekonomik: IT-programim-internet-sherbime kabllore-sherbime telefonike+celulare
Administratorė: Klaidi Bido, Doriana Delija
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
AIRIS - Solutions
AIRIS - Solutions
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!