Ndryshimi i fundit: E Martė, 10 Dhjetor 2019
MEDINISTANBUL
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51623009Q
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Sherbime konsulence ne fushen e mjekesise dhe ne te gjithe sektoret e perfshira ne te. Themelimi, menaxhimi i klinikave, poliklinikave, Qendra mjekesore MRI (Imazheri Rezonace Magnetike), Radiologji, Qender Spitalore, Laborator analizash. Import- Eksporti, tregtimi i te gjithe pajisjeve mjekesore, mallrave mjekesore, proteza, blerje ilacesh, merrja dhe dhenja e tyre me qera etj. Sherbim konsultor brenda apo jashte vendit me te gjithe institucionet qe kryejne aktivitet ne kete fushe, per mjekime apo diagnostifikime. Ndermejtsime neper qendra te tjera te tjera si dhe leshim/krijim i agjensive. Blerja, marrja me qera apo leshimi me qera i te gjitha mjeteve te transports te nevojshem per transport te semuresh/pacientesh si ambulance, helikoter apo avione. Krijimi, menaxhimi dhe leshimi me qera i klinikave mjekesore, laborator, impiante, pajisje mjeksore. Blerje dhe shitja e te gjitha produkteve dhe nenprodukteve mjekesore, makineri, pajisje etj. Marrja pjese neper ankande dhe tendera, si dhe te beje sherbime qe kane lidhje me objektin e veprimtarise se saj. Blerje pasuri te luajtshme apo te paluajtshme, t'i marre ose t'i leshoje me qera, te marre tenderin e tyre. Shoqeria, mund te kryeje per permbushjen e qellimeve te saj cdo lloj operacioni tregtar, mund te vendose pasuri te luajtshme dhe te paluajtshme, t'a hipotekoje kete pasuri ne rregjistrin e pasurive te paluajtshme ne emer te saj. Mund te hyje ne tratativa dhe biznese me shoqeri te tjera qe kane te njejtin objekt veprimtarie per te realizuar fitime ne fushat e permendura ne kete nen. Perfitoje, transferoje, te marre apo jape me qera, te bleje dhe shese, si dhe te kontraktoje, te drejten e markes, patentes, licences, dhe te drejtat e tjera qe jane te ngjashme me keto. Shoqeria, sic mund te ushtroje punet qe tregohen ne objektin e veprimtarise se saj, brenda dhe jashte. vendit, ashtu edhe mund te marre pjese, te perfitoje apo te transferoje nga/te palet e tjera, mund te marre pjese ne kapitalet e personave juridike dhe fizike, te vendit apo te huaj, te krijuar ose qe krijohen me qellim tregtie, industrie, etj., ne lidhje me keto fusha.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Mehmet Fesli 100
Sektori ekonomik: sherbime spitalore
Administratorė: Mehmet Fesli
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
MEDINISTANBUL
MEDINISTANBUL
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!