Ndryshimi i fundit: E Mėrkurė, 11 Dhjetor 2019
FORMAT INTERNATIONAL
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51623014G
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Aktivitetin e shkėmbimit, qoftė nė Shqipėri ashtu edhe jashtė shtetit, produktesh e lėndėsh tė para nė pėrgjithėsi, pa patur asnjė kufi, tregtimin (si vetė ashtu dhe nga pėrfaqėsus, agentė shitje dhe/ose komisionerė), importmin dhe eksportimin, depozitimin e produkteve tė shtėpive shqiptare ose tė huaja; aktivitetin e konsulencės strategjike organizative me vėmendje tė vecantė nė sektorin e blerjeve dhe/ose shitjeve tė materialeve e tė logjistikės (supply chain), ofertėn e shėrbimeve nė lidhje me shitjen dhe/ose blerjen e shėrbimeve dhe shpėrndarjeve tė tyre; aktivitetin e studimit, realizimin e drejtimin e proceseve e metodologjive pėr blerjen dhe/ose shitjen e materialeve e shėrbimeve me pėrdorimin e cdo lloj mjeti transporti, transmetimi ose mjeti, pėrfshirė sistemet informatike dhe tė komunkimit (internet) e cdolloj mjeti tjetėr me qėllim prokurimet, tė ofrojė cdo shėrbim tė nevojshėm pėr mbarėvajtjen e proceseve tė shitjes, promovimin, realizimin e drejtimin e poleve e pėrbėrėsve industrialė, duke pėrmirėsuar aktivitetin e materialeve e shėrbimeve; Ideimin, kėrkimin, zhvilimi, prodhimin, blerjen, tregtimin, instalimin, asistencėn dhe drejtimin e sistemeve telematike pėr shėrbimin e njerėzve dhe produkteve e nstrumentave (edhe farmaceutikė, parafaraceutikė, shendetėsorė dhe/ose spitalor) tė kėrkuar nga ata; ideimin, kėrkimin, zhvillimin, ndaj individėve e firmave, farmacive dhe strukturave tė tjera shėndetėsore e mjekėsore, sjelljen e infromacioneve shkencore e kėshillave pėr shėndetin, si dhe marrjen, transmetimin me rrugė telematike, memorizimin lokal tė analizave ose interpretimeve tė njė ose mė shumė parametrave vitalė nga ana e personelit mjekėsor, nė kufinjtė e lejuar nė bazė tė normave nė fuqi; blerjen e shitjen e formulave, markave e produkteve e shėrbimeve tė treguar mė sipėr; Ofrimin e shėrbimeve tė konsulencės ndaj firmave nė drejtim, trading, organizim, zhvillim, marketing, shpėrndarje, ligjistikė, ndėrkombėtarizmi, kosulencė financiare, administrative dhe kontabėl, pėrpunimin e tė dhėnave, shėrbime tė formimit profesional. Ofrimin e shėrbimeve nė sektorin organizativ, adminitstrativ, tregtar e drejtimi, koordinimin e shoqėrive tė kontrolluara, nė bashkėpunim, konsorciumi me palė tė treta, si nė shqipėri ashtu edhe jashtė shtetit; ofrimin e shėrbimeve nė sektorin organizativ, adminitstrativ, tregtar e drejtimi, koordinimin e shoqėrive tė kontrolluara, nė bashkėpunim, konsorciumi me palė tė treta, si nė shqipėri ashtu edhe jashtė shtetit, lidhur me koordinimin nė drejtimin e sistemeve informatike, tė shėrbimeve logjistike, nė blerjen pėr llogari tė tyre tė lėndėve tė para, produkte e shėrbime; ofrimin shoqėrive tė tjera qė i pėrkasin grupit tė shėrbimeve nė lidhje me koordinimin financiar tė vetė tyre, nė lejimin e vetėfinancimit nė cfarėdolloj forme, me garanci, fajde, si reale ashtu edhe personale nė favor tė palėve tė treta, ehde nė interes tė vet apo tė firmave (deh nė mėnyrė jo tė drejtpėrdrejtė) qė marrin pjesė; blerjen, shitjen, dhėnien me qer, nėnėkontrktimin e pasurive tė patundshme me objektiv pėrmirėsimin e rendimenteve tė likuiditetti, administrimin e drejtimin e kėyre pasurive pėr llogari tė vet ose pėr llogari tė atyre qė marrin pjesė; blerjen e marrjen, shitjen e pėrfaqėsive tė shoqėrisė dhe enteve qė marrin pjesė, duke konsideruar kėtė aktivitet jo tė pėrfshirė ndaj publikut. nė vazhdimėsi tė objektit tė shoqėrisė, shoqėria mund tė japė e tė marrė pėrfaqėsi nė pėrgjithėsi, tė marrė pjesė nė shoqėri tė tjera, nė konsorciume, ente publike ose private e mund tė zhvillojė aktivitete tregtare, tė pasurive luajtshme e jo, mbase jo drejtuar publikut, tė nevojshme pėr plotėsimin e objektivit tė shoqėrisė. Nė vecanti shoqėria mund tė marrė pjesė financiarisht dhe tė veprojė me shoqėri tė tjera, "joint venture", shoqėri tė pėrziera, konsorciume, shoqėri konsorciumi, shoqata ose grupime tė pėrkohshme shoqėrish, grupe europiane me interes ekonomik. Shoqėria mund tė ndėrmarrė veprime financiare tė cfarėdolloj forme nė favor tė shoqėrisė t vetė grupit ose tė palėve tė treta, nė mbėshtetje tė ligjit, me pėrjshtim cdolloj raporti nė lidhje me publikun, gjithmonė nė mbėshtetje tė objektivit tė shoqėrisė. Tė gjitha aktivitetet duhet tė kryhen nė mbėshtetje me ligjin dhe dispozitat nė fuqi, duke pėrjashtuar cdo lloj aktiviteti nė kundėrshtim me normativėn.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Francesco Vozzo 100
Sektori ekonomik: transport-shperndarje-kargo-sherbime postare
Administratorė: Francesco Vozzo
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
FORMAT INTERNATIONAL
FORMAT INTERNATIONAL
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!