Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
Legal Consulting & Services
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51623015O
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 1,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Konsulence juridike dhe perfaqesim ne institucione shteterore ne fushen civile penale, tregtare dhe administrative. Administrimi i bashkepronesise ne fushen e administrimit te bashkepronesise ne ndertesat e banimit, te truallit dhe mjediseve ndihmese, qe jane ne bashkepronesi. Konsulence juridike, financiare ne fushen e administrimit te bashkepronesise Mirembajtje dhe riparim te ambienteve te perbashketa si dhe mbikqyrjen e ketyre proceseve. Mirembajtje te ambienteve te brendshme dhe te jashtme. Veprimtari te blerjes, shitjes, dhenies me qira dhe mbajtjes ne pronesi te pasurive te luajtshme dhe te paluajtshme. Konsulence dhe sherbime prokurimi
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Eugena Agalliu 100
Sektori ekonomik: sherbime-ujesjelles-kanalizime-shperndarje energjie-perkthime-noteri-avokature-konvikte-sherbime bamiresie
Administratorė: Eugena Agalliu
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Legal Consulting & Services
Legal Consulting & Services
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!