Ndryshimi i fundit: E Mėrkurė, 11 Dhjetor 2019
INNOVERY AL
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51623020E
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 10,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Prodhimin dhe tregtimin e pajisjeve elektronike dhe software ne pergjithesi, duke perfshire mirembajtjen, asistence teknike ne pergjithesi dhe trajnimin teknik ne lidhje me aktivitetet e siperpermendura, sherbimeve te projektimit, mirembajtjen dhe / ose menaxhimin e faqeve te internetit; Ofrimi i sherbimeve per perpunimin elektronik te te dhenave, me reference te vecante per zevendesimin e arkivimit dhe digjitalizimit te tyre; Promovimi, realizimi dhe menaxhimi i sherbimeve informaike dhe telematike, sherbime reale dhe mbeshtetese per profesionistet dhe ndermarjet ne cdo sektor, si dhe institucione publike dhe private, kooperativave dhe konsorciumeve te tyre; Krijimi dhe menaxhimi i kurseve te studimit dhe kryerjen e kurseve te azhornimin profesional dhe kulturor ne fushen e tyre specifike te aktivitetit. Shoqeria mund te kryeje te gjitha aktet e nevojshme per zbatimin e objektit te shoqerise dhe nder te tjera: mund te mbylle marreveshje tregtare dhe industriale, hipotekore dhe prones se paluajtshme, mund te hartoje kontarata qiraje financiare ne cilesine e perdoruesit; mund te kerkojne cfaredo lloj forme financimi ne institucione kredidhenese, banka, shoqeri dhe private, duke dhene garancite e nevojshme reale dhe personale; Te marre pjese ne konsorciumeve dhe grupime te shoqerive; Kompania mund te kryejne aktivite tregatar te import - eksportit, me shumice dhe pakice te gjitha llojet e pajisjeve informatike, objektet e teknologjise se larte, pajisje dhe produkte elektronike dhe cdo produkt tjeter ose mallrave qe kane te bejne me veprimtarine e mesiperme; Shoqeria mund te kryejne aktivitetit e menaxhimit financiar, administrativ dhe organizativ te projekteve lokale, evropiane dhe jashte evropes e zhvillimit social dhe ekonomik, bashkepunimit territorial, te kerkimit shkencor dhe teknologjik, te eksperimentimit teknik edhe ndihmen ndaj individeve, strukturave, ndermarjeve dhe enteve publik dhe privat; Shoqeria do te perdore profesioniste, te licencuar ne cdo fushe brenda kompetences dhe pergjegjesive te tyre; Shoqeria mund te kryejne aktivitetet e trajnimit dhe informimit ne favor te individeve, bizneseve dhe enteve publik dhe privat, menaxhimin e trajnimeve profesionale, universitare dhe pas universitare, te menaxhimit dhe te specialitetit ne sektore te ndryshme te interesit ekonomik, ligjore, sociale dhe shkencore; Te mare pjese duke blere kuota, ne cdo forme ne pajtim me ligjin ne fuqi, ne ente te tjera, shoqata dhe shoqeri; Shoqeria per te fealizuar objektin e saj dhe duke respektuar legislazioni ne fuqi mund te operoje ne Shqiperi dhe jashte saj.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Juela Misha 40
INNOVERY SPA 60
Sektori ekonomik: IT-programim-internet-sherbime kabllore-sherbime telefonike+celulare
Administratorė: Gianvittorio Abate
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
INNOVERY AL
INNOVERY AL
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!