Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Dhjetor 2019
E.GREEN FACTORY
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51623023F
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Prodhim dhe shitje te energjise, Prodhim grumbullim, perpunim dhe tregetim te te gjitha llojeve te inerteve, lende te pare ndertimi, import eksport i tyre. Dhenia me qera e materialeue te ndertimit, skela, makineri etj. Projektim, ndertim, te objekteve social kulturore, ekonomike, industriale, objekte banimi. Kerkimi, zbulimi dhe shfrytezimi dhe perpunimi i mineraleue te dobishme dhe tregtimi i tyre brenda dhe jashte vendit. Import eksport, tregetim me shumice e pakice te mallrave te ndryshme industriale, materiale te ndertimit, produkteve bujqesore, blegtorale, ushqimore etj. Tregetim paisje hidraulike, paisje hidrosanitare dhe aksesore te tyre dhe te gjithe materialeue qe lidhen me fushen e ndertimit. Import dhe tregetim me shumice e pakice te makineriue dhe paisjeve te ndryshme industriale, pjese kembimi per to.Import dhe tregetim me shumice e pakice te automjeteve te llojeve dhe tonazheve te ndryshme dhe pjeseue te kembimit per to. Seruis automjetesh. Agjensi udhetimesh turistike. Agjensi imobiliare. Agjensi shitje biletash te transportit urban, hekurudhor, ajror dhe detar. Transport kombetar dhe nderkombetar mallrash dhe pasagjeresh per vete dhe te tretet. Veprimtari hoteliere, bar-bufe, restorant.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Ezio Poli 51
Carlo Tomat 49
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Ezio Poli
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
E.GREEN FACTORY
E.GREEN FACTORY
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!