Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Dhjetor 2019
BICAJ - TRADE
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51624012S
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 10,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Tregtimi karburanteve dhe GLN me pakice, ndertim, projektim, transport mallrash, transport udhetaresh, tregtim mallrash me shumice dhe pakice import - eksport
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Haxhire Hoxha 100
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Haxhire Hoxha
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
BICAJ - TRADE
BICAJ - TRADE
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!