Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
MULTI BRANDS ALBANIA
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51624018U-Pezulluar
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Import eksport, tregtimin e artikujve te ndryshem, paisje, makineri, vegla, materiale ndertimi, artikuj ushqimore, kozmetike, kinkalerie dhe cdo aktivitet tjeter te nevojshem per realizimin e qellimeve te shoqerise dhe aktivitetin e ofrimit te sherbimeve. Shoqeria mund te realizoje cdo lloj operacioni financiar apo tregtar qe lidhet direkt apo indirekt me objektin e saj, akt-marreveshje me pale te treta brenda limiteve te parashikuara nga legjislacioni ne fuqi. Gjithashtu shoqeria gjate aktivitet te saj ka te drejte te perdore marken e vet tregtare te beje marketingun e prodhimeve dhe sherbimeve te saj si ne vend ashtu dhe jashte tij.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Ferdinand Shėngjergji
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
MULTI BRANDS ALBANIA
MULTI BRANDS ALBANIA
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!